Hakkımızda

Spectrum Hijyen ve Profesyonel Koku Sistemleri

Spectrum Hijyen birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de Hijyen ve Kurumsal Ortam Koku konusunda hizmet vermektedir.

 

Dünyada çok yaygın “Nano otomatik” Hijyen ürünleri ve Kurumsal Kokulandırma Sistemleri konusunda çözümler sunmaktadır.

 

Türkiye Profesyonel Koku pazarına 2008 yılında dahil olan Spectrum Hijyen Sistemleri bu pazardaki ihtiyaçların farkındalığıyla birçok firmanın başaramadığını başarmış ,alışkanlıkları değiştirmiş ,hızlı penetrasyonuyla bu süre zarfında ciddi başarılara ve temizlik çözümlerine imza atmıştır.

 

Başta İstanbul, Ankara ve Antalya ‘da Hijyen ve Ortam kokulandırma sistemleri olmak üzere , hatırı sayılır hastaneler , oteller , alış veriş merkezleri, restoranlar cafeler, okullar , üniversiteler ve diğer pek çok işletmenin kötü koku problemini çözmüş,ürünlerinin etkinliği ve farklılığı ile önemli referansların gücünü hızlıca gücüne katmıştır.

 

Amacımız çalıştığımız ünitelerde ihtiyaçlara en iyi çözümü sağlayacak ürünler ile portföyümüzü genişletmek ve aynı zamanda müşteri özel çalışmaları yapmaktır.

 

Bölge Müdürlükleri olan , İstanbul hijyen ,İstanbul Kurumsal Ortam kokusu, Ankara hijyen ve Ankara kurumsal Ortam Kokusu, Antalya Hijyen ve Antalya kurumsal ortam koku makinalarında, Bursa Hijyen ve Profesyonel Koku Makinalarında hizmet vermektedir.